Stół drewniany na wymiar – w jakim pomieszczeniu się sprawdzi?

Mówi się, że drewniane meble są uniwersalne i nie jest to dalekie od prawdy. Tak się składa, że surowiec od setek lat znany człowiekowi, potrafi być tworzywem, z którego powstaje wiele pięknych elementów wyposażenia wnętrz. Nie inaczej ma się sprawa, jeśli chodzi o stół drewniany na wymiar. Pozornie wydaje się, że jest to dość prosty mebel, który nie ma wielkich walorów dekoracyjnych i służy głównie do serwowania posiłków. Czy tak jest rzeczywiście?

Stół drewniany na wymiar – salon

Stół tylko w salonie z jadalnią? Niekoniecznie! Chociaż faktycznie, stół drewniany na wymiar może bardzo dobrze sprawdzić się podczas wspólnego biesiadowania to jednak nie jest to jego jedynym zastosowaniem. Jeśli zdecydujemy się na niezbyt wysoki mebel, możemy ustawić go przed telewizorem i dzięki temu zyskać miejsce na przekąski i podręczne gadżety. Drewniany blat sprawdzi się również doskonale jako dodatkowa powierzchnia dekoracyjna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypić na nim kawę albo ustawić talerz ciastek podczas spotkania towarzyskiego.

Stół drewniany na wymiar – kuchnia

Nawet jeśli nasza kuchnia nie jest zbyt przestrzenna, warto znaleźć w niej miejsce na stół drewniany na wymiar. Nie tylko dlatego, aby spożywać przy nim posiłki, ale również po to, aby służył jako powierzchnia robocza. Na drewnianym blacie o wiele łatwiej będzie nam rozmieścić przybory kuchenne czy pokroić składniki. Rano przed wyjściem do pracy natomiast, możemy przy nim wypić spokojnie kawę, nie budząc reszty domowników.

Stół drewniany na wymiar – prywatny gabinet

Solidny stół drewniany na wymiar odnajdzie się bardzo dobrze w roli przestronnego biurka. Obecnie coraz więcej osób pracuje w trybie home office i urządza sobie w domu przestrzeń przystosowaną właśnie do tego modelu. Tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/ znajdziemy stoły, które można dostosować do swoich wymagań. Praktyczna półka lub szuflada? Nie ma problemu! Takie biurko własnego projektu można również podarować dziecku do odrabiania lekcji, więc zastosowań jest multum.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *