Manekin tors damski – skuteczna ekspozycja odzieży

Tors damski to rodzaj manekina, który zawojował witryny i wnętrza sklepów odzieżowych. Zajmuje mało miejsca. Postawiony na ladzie czy półce łatwo przyciąga wzrok. Lekkość i łatwość przebierania to jego niewątpliwe zalety. Świetnie odgrywa swoją rolę.

Manekin tors damski – idealny do sklepów z odzieżą dla pań

Manekiny są ważną częścią promocji butiku. Torsy męskie eksponują kolekcje dla panów, natomiast manekin tors damski – dla pań. Całopostaciowy manekin sprawdza się na większych powierzchniach, a torsy mogą być stosowane zarówno w większej przestrzeni, jak i w mniejszej. Lekkie i wygodne, a także łatwe w użyciu, mogą eksponować, co zechcesz: poszczególne elementy garderoby, biżuterię czy bieliznę. Sklepy z odzieżą damską zyskają na uroku, gdy w ich witrynach pojawi się tors damski, z rekomendowaną odzieżą czy bielizną.

Manekin tors damski na sklepowej witrynie

Jak już wspomnieliśmy, używanie manekina torsu to oszczędność miejsca. Nie znaczy to, że większe sklepy powinny z niego zrezygnować. Uatrakcyjni on każdą powierzchnię. Ustawiony z pomysłem nada ciekawy charakter wnętrzu lub witrynie. Bardzo dobrym miejscem dla niego będzie półka czy lada. Klientka obejrzy towar dokładnie, sprawdzi, jak dopasowuje się do ciała i jak na nim wygląda. Sprawdź informacje na ten temat, które znajdziesz tu https://moremannequins.pl/torsy-torsy-standardowe-100-bez-glowy-damskie.78. Z uwagi na to, że tego rodzaju manekin jest mniejszy i lżejszy, można go przenosić bez kłopotów i wciąż zmieniać miejsce jego położenia. Zakładanie odzieży też jest prostsze, co jest plusem przy wciąż zmieniających się trendach. Wybranie odpowiedniego koloru zależy od naszego gustu. Możemy zdecydować się na czerń, biel albo kolor cielisty. Wygląd sztucznego torsu damskiego jest bardzo atrakcyjny, wyróżni ubrania i wprowadzi elegancję do sklepu.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *